array(13) { ["ID_TMSLicense"]=> string(2) "50" ["TMS_type"]=> string(7) "Prelude" ["ID_cliente"]=> string(4) "3121" ["ID_REG_pagamento"]=> string(4) "4485" ["TMS_preludeAgreement"]=> string(10) "2021-04-22" ["TMSpreludeBTG"]=> string(10) "2021-04-28" ["timestamp"]=> string(19) "2021-04-20 14:52:27" ["type"]=> string(7) "Prelude" ["expirationDate"]=> string(10) "2022-04-28" ["has"]=> string(1) "N" ["hadLicense"]=> string(1) "Y" ["Bio"]=> string(10553) "

Gerçekten arzu ettiğiniz hayatı yaşıyor musunuz?
Daha fazla kendiniz olmaya hazır mısınız?

Ben Burcu Aybey, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum, LL.M. ünvanımı alırken, Türk Anonim Şirketleri üzerine yazdığım tez ile yüksek lisans yaptım ve Avrupa Patent Vekili oldum, 30 yılı aşkın bir süredir kurumsal ticaret şirketleri ve fikri mülkiyet hukuk danışmanı ve ticaret hukuku avukatı olarak çalıştım.

Şimdi aldığım her nefeste kapasitelerimden daha fazlasını seçiyorum...

Pandemiden sonra, uzun süreli, besleyici ve zengin ilişkiler geliştirmenin en iyi ve basit yolunu bulmayı arzuladım.

Muhteşem Kass Thomas'ın küçük ve çok güçlü 7 Adımda Kusursuz İletişim kitabını okuyordum.

Bir anda sadece 7adım kitabının kitap kulübünü oluşturmayı seçtim ve aynı anda izin almak için Kass'a yazdım.

Aynı gün 3 ADIM ile yolculuğum başladı. 3 ADIM PROGRAMI, gerçekten SİZ olarak adım atmak, DAHA FAZLA KENDİNİZ olmak için sanki sihirmiş gibi kendinizi kucaklamaya izin verirseniz gizli yeteneklerinizin ve kabiliyetlerinizin neler olduğunu keşfetmek için adım atmakla ilgilidir, sizin benzersiz gücünüz ve sınırsız kudretiniz ile SİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜZ olarak GÖRÜNÜR OLMAYA ADIM ATMAK için fırsattır.

Bu benim Kass Thomas'ın 3 ADIM Programı'nın muhteşem enerjisiyle ilk yıldayım ve üçüncü ayı tamamladım. Mali durumum ve nakit akışlarım konusunda şimdiden önemli bir ilerleme kaydettim. Başkalarıyla iletişim kurduğumda kendim gibi konuşuyorum ve her gün kendimi daha fazla seçmeye devam edersem benim için gerçekten neyin mümkün olduğunu gerçekten hayal bile edemiyorum. Gerçekten merak ediyorum daha fazla ne talep edebilirim ve neler keşfedebilirim?

7adım Programı, sonsuz seçeneklerin mümkün olduğu bilinciyle yaşamanın çok basit bir yolunu sunuyor. Seçiminiz ve bilinç eylemlerinizle gerçekten arzu ettiğiniz hayatı yaratabilirsiniz.

Dünyanın her yerindeki muhteşem 7adım Öğretmenleri ile birlikte yaratım ilişkisinde olmaktan onur duyuyorum ve hayatımda en iyinin de en iyisi olan Kass Thomas'a sahip olduğum için çok minnettarım.

Üniversite yıllarında araştırma görevlisiydim, eğitmenlikte hem öğrenci ve hem de eğitmeni besleyen iki tarafa doğru giden enerjiye hayranlık duyuyorum ... Bugün bir 7adım Öğretmeni olduğum için çok mutluyum ve bu muhteşem kitabın ve 7adım Öğretmenleri Programı'nın sihriyle keşfetmeyi daha çok seviyorum. 7adım Prelüd ve Prelüd Giriş Atölye veriyorum. Ayrıca Kass'ın ve dünyanın dört bir yanındaki diğer öğretmenlerinin sihirli 7adım Sınıfları'ın Türkçe çevirisini yapıyorum.

7adım Sınıfları'nda öğretirken, diğerleriyle iletişim, SİZ olarak KENDİNİZ ile olan iletişiminizle başlar...

Her gün daha fazla kendim olmayı seçiyorum.

Evren bana sihrini göster, bugün daha fazla hangi sihir olabilirim?

Bize katılmak isterseniz tüm sorularınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım veya 7adım Öğretmeni olmak istiyorsanız lütfen bana bilgi verebilir misiniz?

Yakında dünyanın her yerinde sizlerle yüz yüze görüşmek için sabırsızlanıyorum ...

 

Do you really live the life you desire?
Are you ready to become more of you?

I am Burcu Aybey, I graduated from Marmara University Faculty of Law, I did my LL.M. degree on Turkish Joint Stock Companies and I become European Patent Attorney, I did practice for over 30 years as a corporote commercial and intellectual property law specialist as legal advisor and attorney at law.

Now I am choosing more of my capasities each and every breath I take...

After the pandemic, I was asking to find the best and yet simple way to grow long lasting, nurturing and rich relationships.

I was reading the litte and very powerful 7steps to Flawless Communication book from the amazing Kass Thomas.

I simply choose to create the book club of the 7steps book and at the same moment I wrote to Kass to get the permission.

My journey with 3 STEPS started at the same day. The 3 STEPS Programme is about stepping in as truley YOU, stepping up to discover what are the hidden talents and abilities if you let yourself to embrace yourself as if by magic to become MORE of YOU, and stepping out is simply to be able to see all the possibilities and to BECOME SEEN as the GREATNESS of YOU with your unique power and unlimited potency.

This is my first year and the third month with the amazing energy of the 3 STEPS from Kass Thomas. I already made a significant progress with my financial situation and cash flows. I am speaking as me when I communicate with others and I really can't imagine what is truely possible for me if I keep choosing more of me every day. I really wonder what more can I ask and explore?

The 7steps Programme is offering a very simple way of living with the awareness of infinite choices. You can create the life you truely desire with your choice and your actions of consciousness.

I am so proud to be in creationship with the amazing 7steps Teachers all around the world and I am so grateful to have the best of the best Kass Thomas in my life.

I was an assistant proffessor in the university decades ago and I adore the two way nurturing energy for the tutor and the student both ... and today I am so happy to be a 7steps Teacher and I love exploring more with the magic of this amazing book and the 7steps Teacher's Programme. I am teaching 7steps Prelude & Prelude Intro Classes. I am also doing the Turkish translation for the magical 7steps Clasess from Kass and other teachers around the world.

As we are teaching in the 7steps Classes, the communication with others strats from the communication with YOU as YOU ...

I keep choosing to be more of me every day.

Universe show me the magic, what more magic can I be today?

If you like to join us please let me know, I would love to assist you for any and all questions and what if you desire to become a 7steps Teacher?

I can't wait to see you in person around the globe soon ...

" ["BTG_trainingTeam"]=> string(1) "N" } 7steps - Teachers
Kass Thomas

An error occurred